• SU

Zastępca:

Skarbnik :

Nasze działania

• Przedstawicieli uczniów do SU wybieraliśmy w tym roku spośród kandydatów klas ósmych. Każda klasa głosowała w swoim gronie, a następnie przekazała wyniki opiekunom samorządu.
        • We wrześniu tradycyjnie zorganizowaliśmy konkurs plastyczny " Patron w moich oczach” dla klas I-VIII. Udaliśmy się także do obelisku upamiętniającego śmierć naszego patrona w Tułowicach, by zapalić znicze i złożyć kwiaty.
        • Na korytarzu szkolnym została zorganizowana wystawa prac plastycznych z tego konkursu.Podsumowano go  i wręczono nagrody na apelu z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej.

• Pamiętając o Dniu Nauczyciela wszystkim pedagogom wręczyliśmy przygotowane przez nas humorystyczne  "laurki" wraz z życzeniami.
        • Przed Świetem Zmarłych,wspólnie z harcerzami, zbieraliśmy znicze na groby żołnierskie. Było ich bardzo dużo, wszystkie zostały zaniesione na cmentarz i zapalone ku pamięci tych, którzy bronili naszej ojczyzny.
        • Przed 11 listopada przedstawiciele samorządu przygotowali i dostarczyli poszczególnym klasom materiały na gazetki klasowe, dotyczące tego ważnego święta.
        • W okresie przedświątecznym zorganizowany został konkurs na najpiękniejszy bożonarodzeniowy wystrój klasy. Zwycięscy otrzymali dyplomy i drobne upominki.
        • W marcu zorganizowany został " Dzień bez plecaka".W akcji chodziło o to, by wszystkie książki i zeszyty zapakować tym razem w coś innego niż tradycyjny tornister. Pomysłów było wiele: kosze sklepowe, chlebaki, kartony po zabawkach, a nawet...odkurzacz.
        • Kolejną akcją tego typu był przeprowadzony 18 maja " Dzień kolorów". Każda klasa musiała przyjść przebrana w stroje w określonym, wcześniej wylosowanym kolorze. Tym razem bawili się również wychowawcy,  punktując w ten sposób na rzecz swojej klasy.